Jesteś tutaj: Start / Monitoring

Monitoring

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Monitoring

 

Oferta obejmuje projekt, montaż i uruchomienie systemu monitoringu firmy lub biura według indywidualnie przygotowanego projektu.

 

Projekt systemu tworzony jest na podstawie wizji lokalnej w obiekcie, w ramach której nasz przedstawiciel dobiera ilość oraz miejsca montażu kamer. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klient na etapie projektowania widzi dokładnie to, co będą pokazywały kamery po zakończeniu instalacji. Następnie, nasz doradca przedstawi Państwu możliwe rozwiązania połączeń między kamerami, rejestratorem i routerem.

Dodatkowo, zaprezentujemy Państwu możliwości łączenia systemów monitoringu w celu uzyskania najniższego kosztu instalacji połączonego z optymalizacją potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przez Internet uzyskać dostęp do obrazu z kamery w czasie rzeczywistym, czyli podgląd tego, co aktualnie dzieje się w biurze, sklepie, hali itd., oraz za pomocą rejestratora uzyskać dostęp do nagrań z zaplecza, korytarza, biura.

Na etapie planowania klient podejmuje decyzję na podstawie pokazu możliwości sprzętu o wyborze możliwych rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb.

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie, na którym będzie można poznać zalety monitoringu IP i analogowego, zaplanować rozkład kamer na obiekcie oraz zlecić wycenę systemu. A wszystko to z doradztwem naszego przedstawiciela.